Bestuursfuncties – vacatures

Beste leden van TV Napoleon,
 
Tennisvereniging TV Napoleon is een heel levendige en gezonde vereniging.  Zoals in de Algemene Leden Vergadering in november aangekaart zijn onze commissies en financiën zeer goed op orde. Wij mogen met zijn allen zeer trots zijn op hoe wij er als vereniging voor staan. Bestuurlijk heeft onze vereniging echter een grote uitdaging en mogelijk resulterend in een groot probleem.
Onze vereniging heeft sinds het aftreden van Wiel in november tijdens de Algemene Leden Vergadering geen voorzitter meer. Tevens zal Wim bij de volgende Algemene Leden Vergadering als secretaris aftreden. Deze twee vitale posities zullen ingevuld moeten worden dit jaar! Die van voorzitter liefst op de kortst mogelijke termijn.
De belangrijkste taken voor deze twee posities binnen onze vereniging: Lees verder